Přijímáme

Sbírka pro bojovníka Jirku

Členové Gladiators gym vybrali částku, která podpoří velkého bojovníka Jirku Ferdana

Gladiators Gym | 18.01.2023

Každodenní starosti většiny z nás jsou pro něj malicherné. Neustále totiž musí bojovat s daleko většími nástrahami, které mu osud připravil. Na jeho tváři to ale jen stěží poznáte. Téměř vždy ji zdobí úsměv a naděje na další radosti.

Jirka Ferdan trpí nervosvalovým onemocněním - spinální muskulární atrofií, je upoután na elektrický invalidní vozík a potřebuje plnou péči druhých.

Budějovický rodák a velký fanoušek Gladiators gym se ale nevzdává a boří dříve skeptické odhady lékařů. Tento 17letý sympaťák studuje na střední škole a chystá se i na vysokou, kde ho láká obor stavební inženýr.

Podpořit tohoto bojovníka se rozhodli i členové a příznivci Gladiators gym, kteří pro něj před Vánoci uspořádali sbírku. „Finanční částku, která Jirkovi přispěje na kompenzační pomůcky, mu po Novém roce slavnostně předal Pepa Talafous,“ okomentoval šéftrenér Gladiators gym Michal Novák.

Jirka k tomu navíc dostal i vstupenky na Gladiators night, kam se moc těší. Radost mu udělalo i společné tablo závodníků s věnováním.

Držíme palce Jirkovi, ať je dál usměvavý a pozitivní a drží mu hlavně zdraví!

Soubory ke stažení

Žádné soubory ke stažení

Galerie

Sbírka pro bojovníka JirkuSbírka pro bojovníka JirkuSbírka pro bojovníka JirkuSbírka pro bojovníka JirkuSbírka pro bojovníka JirkuSbírka pro bojovníka JirkuSbírka pro bojovníka JirkuSbírka pro bojovníka JirkuSbírka pro bojovníka JirkuSbírka pro bojovníka JirkuSbírka pro bojovníka Jirku