Přijímáme

Velké Sungiho vítězství, David a Fanda padli

Tři zástupci Gladiators gym se představili na galavečeru I am fighter

Gladiators Gym | 18.04.2022

Tři bojovné výkony ukázali zástupci Gladiators gym na sobotním galavečeru IAF4 organizace I am fighter v Praze. Zvítězil jeden z nich. 

Sungat Khairzhan svedl nesmírně vyrovnanou bitvu s Antonínem Beckem. Tu nakonec vyhrál na body 2:1 velmi těsným skóre (30-27, 29-28, 28-29). "Nebyl to lehký zapas, soupeř měl obrovskou sílu. Rychle a dobře potvrzoval techniku wrestlingu. Pořád se mě snažil hodit na zem. Myslím, že jsem byl mnohem aktivnější, furt jsem se snažil pracovat, údery z hora, kolena, lokty. Udělal jsem mnohem víc pro vítězství," zhodnotil Sungi.

Kazašský reprezentant Gladiátorů zaznamenal velké vítězství. "Byl to pro mě velký zápas, ale neřekl bych, že největší v kariéře. Chtěl bych poděkovat všem, kdo mě podporovali, hlavně trenérovi Michalu Novákovi a klukům z gymu, se kterými trénuji a každý den se zlepšuji. Byla to dobrá akce, ale jede se dál pro další výhry," zdůraznil.

Další dva souboje budějovických Gladiátorů skončily hned v prvním kole. František Bočáň padl na TKO s Matějem Fojtíkem. David Velíšek prohrál na submisi s Pavlem Pilným.

Soubory ke stažení

Žádné soubory ke stažení

Galerie

Velké Sungiho vítězství, David a Fanda padliVelké Sungiho vítězství, David a Fanda padliVelké Sungiho vítězství, David a Fanda padliVelké Sungiho vítězství, David a Fanda padli