Přijímáme

Už jsi přihlášený na letní kemp!?

Muaythai & MMA kemp u Lipna se koná od 24. do 28. srpna

Gladiators Gym | 06.07.2022

Skvělé podmínky, výborný sparing, kvalifikovaní trenéři, super parta. To je ve zkratce každoroční kemp Gladiators gym. I letos se uskuteční u Lipenské přehrady v hotelu Fontána (***), tentokrát v termínu 24. až 28. srpna 2022.

Jestli ještě nemáš zarezervované svoje místo, udělej si čas a vyraž taky. Nebudeš litovat. Všichni si dají pořádně do těla a mohou zlepšit své dovednosti a vyzkoušet si třeba i jiný druh bojového umění.

Každoročně dorazí i borci z dalších zpřátelených gymů. Muaythai a MMA camp Lipno je zaměřený hlavně na thajský box a MMA, trénovat se budou i jiné styly. Základní program je tradiční, tedy dvoufázové tréninky, rozcvička, regenerace a další aktivity.

"Přijeď si vyzkoušet, týden se připravovat jako profesionál," láká hlavní kouč a pořadatel Michal Novák, který zároveň sbírá přihlášky. (728108317, gladiators.gym@seznam.cz)

Soubory ke stažení

Žádné soubory ke stažení

Galerie

Už jsi přihlášený na letní kemp!?Už jsi přihlášený na letní kemp!?Už jsi přihlášený na letní kemp!?Už jsi přihlášený na letní kemp!?Už jsi přihlášený na letní kemp!?Už jsi přihlášený na letní kemp!?Už jsi přihlášený na letní kemp!?Už jsi přihlášený na letní kemp!?Už jsi přihlášený na letní kemp!?