Přijímáme

Udělám pro vítězství všechno, ujišťuje Talafous

Josefa Talafouse čeká na DFN Španěl Fenrnandez.

Gladiators Gym | 15.06.2022

Očekávaná bitva se blíží. Přední reprezentant Gladiators gym České Budějovice chystá další fenomenální vystoupení. Josef Talafous se v sobotu představí na Dracula fight night 7 ve slovenském Zvolenu. Za soupeře bude mít španělského soka Alexe Kosovara Fernandeze.

„Jsem připravený nechat v zápase všechno tak, abych zvítězil,“ uvedl odhodlaně Talafous. Ten kromě poctivé domácí přípravy absolvoval i několik kempů v Praze.

Na DNF se představil v řežbě s Jurajem Tuturou, kdy ale evropský šampion WMC padl. „Pepa cítí, že chce oplatit organizaci její důvěru. Natáčí s ním videa, dělají mu vlastní merch, figurky, kartičky. Snaží se hlavním mužům organizace Vladimíru Piperkovi a Vladimíru Moravčíkovi splatit sázku na něj. Vlado Moravčík se jako prezident slovenského thajského boxu loučí s kariéru a Pepa má tu čest, být s ním na jedné startovce,“ přidal jeho trenér Michal Novák.

Ten svému svěřenci věří. „Pepa je v nejlepší formě a kondici za poslední dobu. Myslím si, že i lépe než před titulovým zápasem loni na podzim v Bosně. Mentálně, takticky, fyzicky i technicky je dobře připravený. Pokud se něco nečekaného nestane, tak by měl předvést skvělý výkon. Doufáme, že bude vítězný,“ dodal.

Tým Gladiators gym doplní v jednom z úvodních duelů i Jaromír Moutelík v souboji těžkých vah s domácím Weissem. Talafous vyzve Fernandeze jako čtvrtý od konce. „Všichni včetně Pepy se na galavečer moc těšíme. Věří i v podporu z našeho Gladiators gym, protože na Slovensko se chystá hodně fanoušků,“ uzavřel.

Bude to velký zápas na skvělém galavečeru!

Soubory ke stažení

Žádné soubory ke stažení