Přijímáme

Šest budějovických Gladiátorů na soustředění reprezentace

Ve dnech 4. - 6. března se reprezentanti Gladiators gym zúčastnili soustředění širšího výběru reprezentace juniorů.  

Gladiators Gym | 09.03.2022

Akce probíhala v prostorách Leónidás Gym - Muay Thai Dubí pod vedením hlavního reprezentačního trenéra juniorů Ladislava Horejše. "Páteční odpolední trénink byl zaměřený především na zvyšování fyzické kondice," upřesnil trenér Petr Korčák.

Sobotní tréninky byly už sparingové, což byla hlavní náplň této akce. V sobotu také proběhlo na stejném místě školení rozhodčích C.M.T.A., takže účastníci soustředění si vyzkoušeli modelové zápasy pod vedením rozhodčích.

"Je třeba dodat, že někteří se opravdu nešetřili. Na sparingy přijel také Igor Skalazky z Drážďan se svými svěřenci, takže byl opravdu plný dům," pochválil Korčák.

V neděli byl poslední dopolední trénink zaměřený především na klinčování, kterého není nikdy dost.

Za Gladiators gym Č. Budějovice se zúčastnili - Aneta Kadlecová (16 let), Petr Turek (10 let), Pavel Kadlec (11 let), Pavel Jelínek (12 let), David Schneider (14 let) a Martin Silmbrod (15 let). "Nikdo z nich nám rozhodně neudělal ostudu, představili se v nejlepším světle," potvrdil kouč Korčák.

"Musím poděkovat Láďovi Horejšovi za možnost účasti na této akci, na které bylo vše výborně zajištěné, a mohli jsme se soustředit pouze na trénování," dodal.

Soubory ke stažení

Žádné soubory ke stažení

Galerie

Šest budějovických Gladiátorů na soustředění reprezentaceŠest budějovických Gladiátorů na soustředění reprezentaceŠest budějovických Gladiátorů na soustředění reprezentaceŠest budějovických Gladiátorů na soustředění reprezentaceŠest budějovických Gladiátorů na soustředění reprezentaceŠest budějovických Gladiátorů na soustředění reprezentaceŠest budějovických Gladiátorů na soustředění reprezentaceŠest budějovických Gladiátorů na soustředění reprezentaceŠest budějovických Gladiátorů na soustředění reprezentaceŠest budějovických Gladiátorů na soustředění reprezentaceŠest budějovických Gladiátorů na soustředění reprezentace