Přijímáme

Seminář Taekwon-do s Honzou Mračkem

Gladiators gym o víkendu hostil také tréninkový TAEKWON-DO seminář s Honzou Mračkem, VI. Dan Taekwon-do. Honza je několikanásobný mistr světa a Evropy a český reprezentační trenér.

Gladiators Gym | 21.02.2022

Více než 40 účastníků z celé republiky zažilo neuvěřitelný tréninkový den. Dopoledne bylo zaměřené na trénink na odražeče a reakce. Po obědě následoval trénink v chráničích, vychytávky, tipy a triky pro sportovní boj.
 
Na závěr následoval dobrovolný sparing a intervalový trénink. Všichni získali mnoho zkušeností.
 
"Byl to jeden z nejlepších seminářů zaměřených na sportovní boj. Honza Mraček dokázal tréninky napasovat na děti, dospělé, závodníky i rekreační sportovce," ocenil za Gladiators gym trenér Michal Novák.

Soubory ke stažení

Žádné soubory ke stažení

Galerie

Seminář Taekwon-do s Honzou MračkemSeminář Taekwon-do s Honzou MračkemSeminář Taekwon-do s Honzou MračkemSeminář Taekwon-do s Honzou MračkemSeminář Taekwon-do s Honzou MračkemSeminář Taekwon-do s Honzou MračkemSeminář Taekwon-do s Honzou MračkemSeminář Taekwon-do s Honzou MračkemSeminář Taekwon-do s Honzou MračkemSeminář Taekwon-do s Honzou MračkemSeminář Taekwon-do s Honzou MračkemSeminář Taekwon-do s Honzou MračkemSeminář Taekwon-do s Honzou MračkemSeminář Taekwon-do s Honzou MračkemSeminář Taekwon-do s Honzou MračkemSeminář Taekwon-do s Honzou MračkemSeminář Taekwon-do s Honzou MračkemSeminář Taekwon-do s Honzou MračkemSeminář Taekwon-do s Honzou MračkemSeminář Taekwon-do s Honzou MračkemSeminář Taekwon-do s Honzou MračkemSeminář Taekwon-do s Honzou MračkemSeminář Taekwon-do s Honzou MračkemSeminář Taekwon-do s Honzou MračkemSeminář Taekwon-do s Honzou MračkemSeminář Taekwon-do s Honzou MračkemSeminář Taekwon-do s Honzou MračkemSeminář Taekwon-do s Honzou MračkemSeminář Taekwon-do s Honzou MračkemSeminář Taekwon-do s Honzou Mračkem