Přijímáme

Pepa s Eliškou zabojují na DFN 8

Dvojí zastoupení bude mít Gladiators gym České Budějovice na sobotní akci Dracula fight night 8 ve slovenské Bánské Bystrici. Velké zápasy čekají Josefa Talafouse a Elišku Pelechovou.

Gladiators Gym | 21.10.2022

Evropský šampion WMC Pepa Talafous se na DFN představí potřetí a věří v první výhru. Jeho předchozí soupeři Tutura s Fernandezem se na stejném galavečeru střenou také ve vzájemném souboji.

Reprezentant budějovického Gladiators gym tentokrát vyzve Matěje Ianiogla (-77 kg, muaythai). „Soupeř je takový nevyzpytatelný, ale kvalitní, musel hodně shazovat váhu. Pepa je skvěle připravený a má velkou chuť do třetice v DFN zvítězit. Máme nachystanou taktiku, se kterou věříme, že uspějeme,“ hlásí Pepovo trenér Michal Novák.

Těžkou soupeřku má také Eliška Pelechová, pro kterou to bude premiéra v DFN a zároveň první zápas po téměř roční pauze bez souboje. O to větší však má chuť. Vyzve domácí hvězdu Veroniku Smolkovou (-61,2 kg, MMA)

„Eliška je obrovský dříč. Soupeřku si vybrala, chce ji porazit. Poslední tři měsíce zařadila do přípravy i tréninky BJJ a myslím, že je skvěle nachystaná. Má zbraně, kterými může uspět,“ burcuje trenér Novák.

Galavečer startuje v sobotu v 18 hodin. Držte palce oběma budějovickým nadějím.

Soubory ke stažení

Žádné soubory ke stažení

Galerie

Pepa s Eliškou zabojují na DFN 8Pepa s Eliškou zabojují na DFN 8Pepa s Eliškou zabojují na DFN 8Pepa s Eliškou zabojují na DFN 8Pepa s Eliškou zabojují na DFN 8