Přijímáme

Nejedu mu dělat potravu, jedu vyhrát, tvrdí Moutelík

Budějovického bojovníka MMA čeká velká výzva na Slovensku v DFN

Gladiators Gym | 27.05.2022

V polovině června se chystá Dracula fight night 7 (DFN) a Gladiators gym na něm bude mít dvojí zastoupení. Kromě Josefa Talafouse nastoupí na zimním stadionu ve slovenském Zvolenu také Jaromír Moutelík.

„Moc se těším na premiéru v DFN. Zápasit na takovém galavečeru je pro mě čest a výzva zároveň,“ hlásí budějovický bojovník.

Na DFN už dříve startoval kromě Talafouse i třeba Jaroslav Dubský. „Sledoval jsem DFN hlavně v galavečerech, kdy byli na kartě naši borci. Chystali hlavně postojové zápasy, teď do programu přidali i MMA,“ přidává Moutelík, který se těší, že na Slovensko vyrazí i s kolegou z týmu Pepou Talafousem.

„Jsem moc rád, že tam budeme spolu. Je to můj velký kamarád a obrovská fighterská osobnost. Věřím, že nás podpoří mnoho fanoušků Gladiators gymu. Zároveň cítím takovou vnitřní zodpovědnost a možná i tlak, podat co nejlepší výkon, když budu mít vedle sebe takového borce, jakým Pepa je, protože nejen v DFN dělá velké zápasy,“ hovoří.

Na velkou výzvu se Jarda zodpovědně chystá. „Příprava je neskutečná. Občas je to těžkoé skloubit s prací. Nejvíce to odnáší společný čas s manželkou a dcerou, které ale mají trpělivost a podporují mě. Všechno ale jde podle plánů. Cítím progres v technice, dynamice i síle. Trenéři a sparingové mi dávají do těla jako nikdy a s každým tréninkem jsem lepší,“ burcuje.

Jeho soupeřem v těžké váze v MMA bude domácí borec Peter Weiss. „Pro domácí výhru se bude snažit předvést to nejlepší. Ale já mu nejedu dělat potravu, pojedu si pro výhru,“ dodává odhodlaně.

Galavečer se koná 18. června. Talafouse čeká španělský soupeř Alex Kosovar Fernandez.

Soubory ke stažení

Žádné soubory ke stažení

Galerie

Nejedu mu dělat potravu, jedu vyhrát, tvrdí MoutelíkNejedu mu dělat potravu, jedu vyhrát, tvrdí Moutelík