Přijímáme

Národní ligu otevřeli za Gladiators gym pouze nováčci

V sobotu se v Praze v hale TJ Spoje konalo úvodní kolo Národní ligy muaythai 2022/23. Z 16 nominovaných za Gladiators gym ještě v týdnu před turnajem odpadli dva kvůli onemocnění. A bohužel se naplnily obavy, soupeři byli tentokrát pouze pro pět našich zápasníků.

Gladiators Gym | 20.09.2022

„Před několika lety by to byl úspěch, nyní jsme si ale již zvykli na jiné počty. My jsme trénovali i přes léto, bohužel někde zřejmě odpočívali,“ podotkl trenér Petr Korčák.

V Praze se zápasilo na jednom ringu. Všichni naši zástupci šli do svého prvního zápasu, na ty zkušenější se tentokrát nedostalo. Jako první za Gladiators gym nastoupila Lucie Jirková. „Se zkušenější soupeřkou se prala jako lvice, překvapivě to byl asi nejkrvavější zápas celého dne. Bohužel na soupeřku to tentokrát nestačilo a byla z toho prohra na body,“ shrnul Korčák.

Krátce po ní přišla na řadu třeboňská Ema Korčáková. Její velice zkušená soupeřka z Třebíče vyvíjela neustále velký tlak. Ve fyzicky hodně náročném zápase nakonec výborně připravená soupeřka zvítězila, ale zadarmo výhru rozhodně nezískala.

Další na řadě byl Lucky mladší bratr Filip Jirka. Ve velmi vyrovnaném zápase, kde si kluci sáhli až na dno svých sil, byl Filip viditelně ten, kdo chtěl vítězství víc. Zaslouženě vyhrál na body a nadělil si tak dárek ke svým 18. narozeninám, které oslavil v pondělí.

Po Filipovi nastoupil do ringu Marek Šílený. „Zápas byl opět velice vyrovnaný a Marek byl ten, kdo v každé přestřelce zabodoval o něco víc, než jeho soupeř. Byla z toho zaslouženě další výhra pro náš tým,“ přidal Korčák.

Až v předposledním zápase turnaje přišla na řadu druhá z třeboňských dvojčat Anna Korčáková. Zápasově mnohem zkušenější soupeřky se nezalekla, byla to opravdová bitva, ze které si Anička odvezla jednoznačnou výhru 3:0 na body.

„Děkuji všem našim bojovníkům za reprezentaci Gladiators gym, C.M.T.A. za organizaci turnaje. A budeme se těšit na další kolo Národní ligy 29. října,“ shrnul kouč.

Soubory ke stažení

Žádné soubory ke stažení

Galerie

Národní ligu otevřeli za Gladiators gym pouze nováčciNárodní ligu otevřeli za Gladiators gym pouze nováčciNárodní ligu otevřeli za Gladiators gym pouze nováčciNárodní ligu otevřeli za Gladiators gym pouze nováčciNárodní ligu otevřeli za Gladiators gym pouze nováčci