Přijímáme

LETNÍ SPORTOVNÍ CAMP 2019

.

Gladiators Gym | 23.07.2020

Sportovní letní camp Gladiators 2019 zahájený. První den na dalším ročníku sportovního campu v Hořicích na Šumavě. Seznámení s prostředím, kamarády, tréninky, denním rozvrhem.... Na děti a mládež čekalo rozdělení do skupin CITRÓNI, SALÁTI, ŠVESTKY, ŽAMPIÓNI, MRKVÁCI, BORŮVKÁČI, RAJČATA a nejmenší DONATI a tábor může začít.
Druhý den na campu začal už tradičně rozcvičkou a následoval denní táborový program. Dopoledne první tréninky Taekwon-do a Muaythai. Po obědě první soutěže do celotáborového boje o Gladiatora campu 2019. Odpoledne sportování v lese. Po večeři si děti a mládež užili gymnastiku, mma "taneční", šermířské souboje a fotbálek. Večer už jen film na dobrou noc a večerkááá.
Další ráno nás z postele na rozcvičku tahalo sluníčko. Dopoledne byly technické tréninky Taekwon-do jako příprava na zkoušky na vyšší technické stupně. Odpoledne soutěže a hry. Večerní série tréninků gymnastiky, volného boje a kruhového posilování.
V úterní nás navštívil František Jeřábek a celý den nás učil sebeobranu. Tréninky jsme prokládali soutěžemi a Taekwon-do přípravou na zkoušky, které proběhnou v pátek. Večerní program byl jasný, protože k večeři byly borůvkové knedlíky. A tak i letos soutěž "Kdo sní víc?". Přihlásilo se osm borců a tři borkyně a po dvouknedlíkové nominaci na čas zůstali ve finále tři děvčata a dva chlapáci. Ale letos překvapivě, s výsledným počtem šesti knedlíků vyhrála Lucie Lhotáková. Den zakončila očekávaná diskotéka a po večerce se šlo na kutě.

Soubory ke stažení

Žádné soubory ke stažení

Galerie

 LETNÍ SPORTOVNÍ CAMP 2019 LETNÍ SPORTOVNÍ CAMP 2019 LETNÍ SPORTOVNÍ CAMP 2019 LETNÍ SPORTOVNÍ CAMP 2019 LETNÍ SPORTOVNÍ CAMP 2019 LETNÍ SPORTOVNÍ CAMP 2019 LETNÍ SPORTOVNÍ CAMP 2019 LETNÍ SPORTOVNÍ CAMP 2019 LETNÍ SPORTOVNÍ CAMP 2019 LETNÍ SPORTOVNÍ CAMP 2019 LETNÍ SPORTOVNÍ CAMP 2019 LETNÍ SPORTOVNÍ CAMP 2019 LETNÍ SPORTOVNÍ CAMP 2019 LETNÍ SPORTOVNÍ CAMP 2019