Přijímáme

Gladiators night ring 2023

Skvělé souboje thajského boxu, domácí hvězdy, zahraniční bojovníci či pulzující Gerbera. Tradiční galavečer Gladiators night ring se jako nejsledovanější akce bojových sportů na jihu Čech chystá v Českých Budějovicích. Další ročník se bude konat v sobotu 25. února 2023.

Gladiators Gym | 23.02.2023

Galavečer bojových sportů se vrací do budějovického Kulturního domu Gerbera, kde už se konal bezpočet skvělých soubojů. Loni v běžném podzimním termínu na jih Čech zavítala Národní liga, a tak se Gladiators night ring přesunula až na únor 2023.

Z listopadu jsme akci odložili na začátek nového roku. Abychom navnadili budějovické publikum, tak jsme na podzim uspořádali Národní ligu thajského boxu, kde se představila řada talentovaných a šikovných bojovníků,“ vysvětlil Michal Novák za pořádající Gladiators gym České Budějovice.

Kdo dorazí na atraktivní podívanou, nebude ochuzený o nic, co galavečer bojových sportů vždy přináší. „Na diváky čeká audiovizuální show, pompézní nástupy a zápasy bez chráničů, které soubojům dodávají tu správnou šťávu. Všechno však bude podle pravidel thajského boxu,“ pozval Novák.

Sobotní program začne v 17 hodin předzápasy, v 19 hodin odstartuje hlavní program. Celkem je v plánu okolo dvaceti soubojů. „Už v podvečer se fanoušci mohou těšit na vycházející budějovické hvězdy. Představí se junioři a další talentovaní bojovníci. Od sedmi hodin začne hlavní program,“ dodal.

Hlavním lákadlem bude účast hvězdy z pořádajícího Gladiators gym České Budějovice. Josef Talafous nastoupí poprvé doma jako držitel pásu za Evropský titul WMC a člen organizace DFN. Čeká ho slovenský soupeř Jakub Mikovčák. „Bude to kvalitní soupeř, který prověří Pepovy nejvyšší ambice,“ zmínil Novák.

Proti Janu Šindelářovi z Prahy nastoupí dokonce italský thaiboxer Iannone Alein. V mezinárodních soubojích se ukáží i talenti z hornorakouské Muaythai Academy Linz. Zápas čeká i úřadující juniorskou vicemistryni světa Anetu Kadlecovou. Naději domácího klubu prověří polská soupeřka.

Stejně jako na Gladiators night ring 2021 se bude bojovat o místo v kempu v Thajsku, kam zamíří nejlepší z pyramidy nadějných mladíků. „Favorizuji Jana Pasáka z pořádajícího klubu, ale celá pyramida bude velmi vyrovnaná. Všichni kluci jsou na startu svých profesionálních kariér. Nejzkušenějším z pyramidy bude Patrik Ilušák z Aplik Muaythai Praha. Velice zajímavý bude i fight, ve kterém se představí Filip Kotrus z Pražského Lanna gymu proti Tomáši Růžičkovi z Teplic,“ upřesnil. Naposledy na kemp zamířili oba finalisté, protože podle jednoho z promotérů Bernarda Caplina předvedli domácí Michal Pakiž i jeho soupeř Dominik Bartoš takový výkon, že si do Thajska zasloužili vyrazit oba.

Bojovníky mohou fanoušci vidět už v pátek na oficiálním vážení. To se chystá od 16.30 hodin v prostorách Dopravně obchodního centra Mercury v Českých Budějovicích.

Lístky na dechberoucí podívanou jsou k dispozici v KD Gerbera či v Gladiators gym ČB. V předprodeji na sezení vyjdou na 490 korun, na stání za 400. Na místě budou stát 540 korun. Děti do 15 let zaplatí 300 korun. Cena VIP stolku je 3 500 korun.

 

 

Soubory ke stažení

Žádné soubory ke stažení