Přijímáme

Gladiators gym vítá nový oddíl v Jindřichově Hradci

Od 1. března přivítá Gladiators gym další oddíl ve své rodině. Přidá se k nám ten v Jindřichově Hradci.

Gladiators Gym | 28.02.2022

Od března se v Jindřichově Hradci otvírá další oddíl jihočeské rodiny bojových sportů Gladiators gym, která přináší možnost lekcí thajského boxu (MuayThai) a silově vytrvalostních tréninků využitelných v bojových sportech pro širokou veřejnost včetně dětí.

Skupina místních bojovníků se stále rozrůstá, a i proto se její členové mohou těšit z nových prostor, kde v úterý 1. března od 18 hodin chystají otevírající trénink pro veřejnost.

Nový oddíl v Jindřichově Hradci můžete nalézt na adrese Miřiovského 1303 (vedle Hopsálkova). „Budeme se těšit na vaši návštěvu a pro bližší informace nás můžete sledovat na sociálních sítí,“ uvedl za oddíl Petr Růžička.

IG: @gladiatorsgymjh

FB: Gladiators gym Jindřichův Hradec

Soubory ke stažení

Žádné soubory ke stažení

Galerie

Gladiators gym vítá nový oddíl v Jindřichově HradciGladiators gym vítá nový oddíl v Jindřichově HradciGladiators gym vítá nový oddíl v Jindřichově HradciGladiators gym vítá nový oddíl v Jindřichově HradciGladiators gym vítá nový oddíl v Jindřichově HradciGladiators gym vítá nový oddíl v Jindřichově HradciGladiators gym vítá nový oddíl v Jindřichově HradciGladiators gym vítá nový oddíl v Jindřichově HradciGladiators gym vítá nový oddíl v Jindřichově Hradci