Přijímáme

Chci zápas tvrdě ukončit před limitem, hlásí Moutelík

Jardu Moutelíka čeká v DFN jeden ze životních zápasů

Gladiators Gym | 14.06.2022

Na sobotním Dracula fight night 7 (DFN) čeká Jaromíra Moutelíka jeden z životních zápasů. Ve slovenském Zvolenu vyzve domácího borce Petera Weisse.

„Můj plán je jasný – zápas tvrdě ukončit před limitem. Přesně tak, jak fanoušci od střetu těžkých vah očekávají. Soupeře zdravím a přeji mu stejně jako sobě a všem ostatním dobrou formu,“ hlásí zástupce Gladiators gym.

„Pro domácí výhru se bude snažit předvést to nejlepší. Ale já mu nejedu dělat potravu, pojedu si pro výhru,“ dodává odhodlaně.

Jarda je stoprocentně připravený a natěšený. Těší se zároveň, že nastoupí na tak velkém galavečeru, na němž se představí i Josef Talafous. Toho čeká španělský soupeř Alex Kosovar Fernandez. „Jsem moc rád, že tam budeme spolu. Je to můj velká kamarád a obrovská fighterská osobnost. Věřím, že nás podpoří mnoho fanoušků Gladiators gymu. Zároveň cítím takovou vnitřní zodpovědnost a možná i tlak, podat co nejlepší výkon, když budu mít vedle sebe takového borce, jakým Pepa je, protože nejen v DFN dělá velké zápasy,“ zdůrazňuje.

Soubory ke stažení

Žádné soubory ke stažení