Přijímáme

Aneta Kadlecová vrátila titul Gladiators gym

Skvělý úspěch talentu v Národní lize muaythai

Gladiators Gym | 13.06.2022

Po dlouhých pěti letech se podařilo pro Gladiators gym vybojovat vítězství v seriálu amatérské ligy v muaythai. Zasloužila se o to Aneta Kadlecová, která získala titul šampion v Národní lize muaythai 2021/22 v kategorii juniorky 16-17 let, -57 kg. Celoroční soutěží prošla bez jediného zaváhání, ze všech zápasů si odnesla vítězství.

Titul šampion Národní ligy muaythai organizace C.M.T.A. je v bojových sportech velice ceněný. Od začátku sezony v září probíhá každý měsíc jeden turnaj. Letos se jednalo o devět akcí.

„Zápasník se musí celou sezonu tvrdě připravovat, nestačí natrénovat na jednu akci. Je potřeba, aby si po celý rok udržoval zápasovou formu. Zároveň si také musí hlídat váhu, váží se v den akce, a to krátce před začátkem turnaje, takže velké shazování nepřipadá v úvahu. To také znamená, že po celý rok je naprosto nutné mít odpovídající životosprávu, v rámci možností si hlídat zdravotní stav a vyhýbat se pokud možno nemocem a zraněním,“ ocenil trenér Petr Korčák.

Národní liga muaythai C.M.T.A. je již dlouhá léta velice sofistikovaně postavený turnaj, který umožňuje sportovcům i v naší malé zemi rozvíjet se v muaythai od zápasnických začátků až k profesionální úrovni. V mnoha velkých zemích, s podstatně větší základnou atletů, a to nejenom v Evropě, nám mohou systém této ligy závidět.

Kromě skvělého úspěchu Anety Kadlecové se seriálu Národní ligy muaythai pravidelně účastní i řada dalších bojovníků z Gladiators gymu. I jim děkujeme za reprezentaci.

Soubory ke stažení

Žádné soubory ke stažení