Přijímáme

Jihočeská liga bojových sportů

Chceš zkusit přátelský zápas v různých pravidlech bojových sportů? Přijď 14. května na budějovické výstaviště do Gladiators gymu!

Gladiators Gym | 20.05.2014

Je tu jedinečná šance pro všechny nadšence do bojových sportů. A to ať začátečníky, nebo i ty pokročilé. V sobotu 14. května si v tělocvičně Gladiators gymu na budějovickém výstavišti můžeš vyzkoušet zápas v disciplíně, která tě baví. A proti tobě bude stát podobný soupeř. Turnaj je totiž určený pro všechny kategorie, které budou rozdělené podle věku i úrovně dovedností. Nabízí i šanci pro zkušenější borce, aby si zkusili zápas v jiné disciplíně, než kterou chodí běžně.

V nabídce jsou MMA, MuayThai, K1, Box, BJJ, Taekwon-do. Obsazení zápasů bude sestavené citlivě podle úrovně jednotlivých bojovníků. Jejich ochrana a zdraví je na prvním místě. Zápasníci nastoupí s maximálním počtem chráničů podle dané disciplíny.

„Vše bude založené na domluvě. Bude možné domluvit i speciální pravidla pro daný zápas. Například bez úderů na hlavu, MMA bez kopů, MuayThai bez loktů a podobně," doplnil hlavní pořadatel Jan Kratochvíl.

Pro sportovce jsou připravené odměny v podobě medailí, ceny od sponzorů, ceny pro děti a finanční odměna. Startovné je pro členy Gladiators gymu 300 Kč, pro ostatní 500 Kč. 

Přihlášky je možné zasílat do 11. května na e-mail hlavního pořadatele Jana Kratochvíla (jankrata@seznam.cz, 731426317). Více informací v propozicích.

Soubory ke stažení

Žádné soubory ke stažení