Přijímáme

Nabitý víkend, Gladiátory čeká řada akcí

Gladiators gym má před sebou víkend plný zajímavých akcí, na kterých se představí jeho reprezentanti.

Gladiators Gym | 16.05.2024

1) ME v MMA

Reprezentanti Gladiators gym příkladně bojují za svůj klub a zemi. Na mistrovství Evropy v MMA organizace gamma na Slovensku si zatím vedli následovně. Třetí místo obsadili shodně Yevhen Kutsyn a Lubomír Novák. Naši junioři Sára Kadlecová a Jan Janouch se dokázali probojovat do finále, kde bohužel nestačili na své ukrajinské protivníky. Oba si tak odváží titul vicemistrů Evropy v smíšených bojových umění. Absolutní senzací jsou zlaté medaile Matyáše Grubera a Ihora Kutsyna.

2) Dál o tituly v klasickém MMA a stricking MMA bojuje David Velíšek mezi dospělými.

3) O víkendu naše reprezentanty také čeká vyvrcholení seriálu Národní ligy muaythai a Kids challenge. Ve finále Kids challenge se představí David Jelínek, Marek Marcus, Dora Bendová, Petr Komárek, Nicolas Markovič a David Bochkarov.

Titul šampiona Národní ligy získají bez finálového zápasu tito reprezentanti Gladiators gym: Pavel Kadlec, Petr Komárek.

O prvenství budou usilovat tito borci: Veronika Davidová (vs Johana Černá), , David Gregor (vs Jan Hlaváček), Nicolas Markovič (vs Dominik Stříbrný) a Matyáš Peroutka (vs Dominik Novosad).

Soubory ke stažení

Žádné soubory ke stažení