Domácí stránka
Aktuality
Oddíl
Trenéři
Tréninky
Soustředění
Bojovníci
Fotogalerie
Videogalerie
Shop
Kalendář
Tipy
Diskusní fórum
Kontakty
Nastavte si gladiators.cz
jako domácí stránku


Stáhnou Flash player
 Jak na první trénink?
? PRVNÍ HODINA

OBLEČENÍ A VYBAVENÍ: Na první trénink je zapotřebí mít pouze: volné, pohodlné kalhoty nebo kraťasy, tričko a ručník. Časem si můžete přímo u nás zakoupit speciální kickboxerské oblečení, které je nezbytné cca po měsíci tréninku: bandáže (200), časem rukavice v přibližné hodnotě 600,- až 1150,- Kč. Ostatní chrániče budete potřebovat zhruba po 1 roce. VEŠKERÉ VYBAVENÍ JE MOŽNÉ ZAKOUPIT PŘÍMO U NÁS V KLUBU.

KONDICE: Rozhodnete-li se začít s kickboxem v našem klubu, NEPOTŘEBUJETE MÍT PŘEDCHOZÍ FYZICKOU ANI TECHNICKOU PRŮPRAVU. Tréninky začátečníků jsou zaměřené na seznámení se základními technikami kickboxu a jejich procvičování, získávání fyzické kondice, pohyblivosti a koordinace. Po té, co si budete jisti v provádění základních technik a fyzickou připraveností, Vám trenér doporučí přeřazení do kurzu pro pokročilé!

? VÝBĚR KURZU

Vyberte si kurz dle vlastních časových možností. Jdete-li na hodinu poprvé, navštivte, prosím, vždy trénink začátečníků, a to i v případě, že jste se již někdy kickboxu věnovali. Na začátku tréninku upozorněte trenéra, že jste na hodině noví. Po skončení tréninku Vám trenér doporučí výběr kurzu, který pro Vás bude nejvhodnější – dle Vašich fyzických možností a schopností. Nábor do oddílu je NEPŘETRŽITÝ !!! Rozpis tréninků naleznete v sekci: TRÉNINKY

? PLACENÍ

Pokud jste se rozhodli pro trénink kickboxu a jste u nás poprvé, máte PRVNÍ ZKUŠEBNÍ HODINU ZDARMA!! (netýká se Aerobic Dynamic Kickboxu)Další placení se odvozuje od výběru konkrétního kurzu, který se nadále rozhodnete navštěvovat. Nabízíme tři formy platby:
1) členství v klubu (pololetní nebo celoroční předplatné), členové klubu mají přednostní právo účasti na tréninku. Kapacita tělocvičny je 50 osob/trénink, nečlenové musí vyčkat, do začátku hodiny, zbyde-li volné místo v tělocvičně, mohou se zůčastnit tréninku. Ostatní formy platby:
2) úhrada každé jednotlivé hodiny.
Úplný přehled cen naleznete v sekci TIPY a odkazu: CENÍK

 Ceník

Placení se odvozuje od výběru konkrétního kurzu, který se rozhodnete navštěvovat. Nabízíme dvě formy platby:

1) členství v klubu (pololetní nebo celoroční předplatné)
.
.
.
 O kickboxu

Kickbox

je kontaktní sport zaměřený na celkový rozvoj kondice, síly, pohyblivosti, koordinace, tvrdosti, taktické chytrosti a orientace v prostoru.

Kickbox má dvě základní formy:

Kondiční kickbox je pro ty, kteří chtějí dělat kickbox naplno, chtějí mít kondici a dovednosti kickboxera, ale z jakýchkoliv důvodů nechtějí závodit.

Závodní kickbox se dělí podle povolených technik, nasazení a délky zápasu na semi-contact, light-contact, full-contact, kickbox low-kick


© 2010 Gladiators gym   Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign, programming & hosting by 1K Design! Reklamní předměty Reklamní plachty